top of page

sob., 21 sty

|

Łódź

Naked Root + Slave Keeper | Wooltura | Łódź

Slave Keeper i Naked Root zapraszają na wspólny wieczór z solidnym melodyjnym graniem 🤟Mocne riffy, potężne uderzenie sekcji rytmicznej, piękne melodie oraz wspaniałe damski wokale! 🤟 Zapraszamy❗️ Bilety dostępne na bramce.

Naked Root + Slave Keeper | Wooltura | Łódź
Naked Root + Slave Keeper | Wooltura | Łódź

Czas i lokalizacja

21 sty 2023, 19:00

Łódź, Wólczańska 40/42, 90-608 Łódź, Polska

O wydarzeniu

Naked Root 

Naked Root to zespół działający na łódzkiej scenie muzycznej od początku 2011 roku. Stylistykę zespołu można określić jako szeroko pojęty hard rock z progresywnymi inklinacjami. Każdy z muzyków słucha różnej muzyki i nie jest to tylko rock. Te dość odległe od siebie fascynacje muzyczne udało się pogodzić i znaleźć wspólny cel: granie muzyki mocnej i energetycznej, ale jednocześnie melodyjnej. Po dłuższym okresie poszukiwań muzycznych w grudniu 2015r. ukazała się debiutancka płyta zespołu zatytułowana po prostu „Naked Root”. Od maja 2017 płyta jest dostępna również w dystrybucji cyfrowej w głównych serwisach muzycznych. Do jednego z utworów z płyty - „Now and Then” - powstał teledysk W formie teledysku koncertowego ukazał się również cover „Anytime Anywhere” zespołu Gotthard. W kwietniu 2020 na rynku muzycznym pojawia się drugie wydawnictwo Naked Root "The Maze".Na płycie oprócz własnych kompozycji znajduje się także cover Chrisa Cornella że ścieżki dźwiękowej "Casino Royal" ,"You Know My Name ".Do płyty w pełni anglojęzycznej dodane są 3 bonusy w polskich wersjach językowych. Do albumu powstały teledyski "Fair Weather Friends " i promujący płytę "Joy Toy ".

https://www.facebook.com/profile.php?id=100048133513541

Slave Keeper 

Zespół Slave Keeper powstał w 2014 roku w Lublinie. Muzykę, którą wykonuje można określić melodyjną odmianą mieszanki hard rocka i heavy metalu. Slave Keeper to grupa ludzi, którym muzyka gra w sercach, a wszystko co można usłyszeć w ich twórczości zarówno od strony dźwiękowej jak i lirycznej jest tego dowodem. Ich debiutancka płyta pt. ”Ślad” zawiera 12 różnorodnych, autorskich kompozycji, prezentujących całe spektrum zespołu: od szybkich, mocnych heavy-metalowych utworów poprzez ballady do długich, wielowarstwowych, epickich kompozycji. Do współpracy przy płycie zespół zaprosił kilku wspaniałych gości. Wśród nich Grzegorz Kupczyk, były wokalista Turbo i Non Iron oraz lider i założyciel CETI.

https://www.facebook.com/SlaveKeeperOfficial

Start: 19:00 Kiedy: 21.01.2023 Gdzie: Wooltura, Łódź Wjazd: 35 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page