top of page

pon., 12 cze

|

Tauron Arena Kraków

Official Event 12.06.2023 Hard Rock Heroes Festival - Deep Purple & special guests

Prawdziwe święto dla wszystkich fanów hard rocka!

Official Event 12.06.2023 Hard Rock Heroes Festival - Deep Purple & special guests
Official Event 12.06.2023 Hard Rock Heroes Festival - Deep Purple & special guests

Czas i lokalizacja

12 cze 2023, 15:00

Tauron Arena Kraków, Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków, Polska

O wydarzeniu

To będzie prawdziwe święto dla wszystkich fanów hard rocka! Już 12 czerwca w TAURON Arena Kraków odbędzie się HARD ROCK HEROES FESTIVAL! Headlinerem festiwalu będzie Deep Purple! Wśród gości specjalnych pojawią się tacy artyści jak szkocka grupa Nazareth, polską scenę reprezentować będzie Kruk & Wojtek Cugowski. Skład festiwalu dopełniają: JORN oraz 2 polskie formacje, 1One i Slave Keeper! 

Bilety w sprzedaży! Zapraszamy! 

Metal Mind Productions zaprasza:

HARD ROCK HEROES FESTIVAL

Deep Purple Nazareth JORN Kruk & Wojtek Cugowski 1ONE Slave Keeper

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 22 płyty studyjne i liczne albumy koncertowe, a utwór "Smoke On The Water' znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

W sierpniu 2020 roku ukazał się album "Whoosh!", a w listopadzie zeszłego roku krążek "Turning to Crime", na którym znalazł się zestaw niezwykłych coverów w wydaniu Deep Purple. W lipcu z zespołem pożegnał się Steve Morse, a zastąpił go irlandzki wokalista i gitarzysta Simon McBride. Wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple trwa nadal, a sam zespół zachwyca swoją genialną koncertową formą.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page