top of page

pt., 19 maj

|

Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka

Slave Keeper + Rokker

Slave Keeper i Rokker zapraszają na wspólny wieczór. Mocne Riffy, potężne uderzenia sekcji rytmicznej, piękne melodie i klasyczne hard rockowe granie! Zapraszamy!

Slave Keeper + Rokker
Slave Keeper + Rokker

Czas i lokalizacja

19 maj 2023, 20:00

Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka, Potocka 14, 01-652 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Slave Keeper to muzycznie pogranicze hard rocka i heavy metalu. Chwytliwe melodie, mocny i wszechstronny wokal, soczyste riffy, gitarowe harmonie - to wszystko niewątpliwie inspirowane gigantami gatunku, ale zagrane w swoim własnym, unikalnym stylu. Zespół powstał w 2014 roku i do tej pory zdążył pokazać się publiczności na klubowych i plenerowych scenach w Polsce, również supportując zagraniczne gwiazdy. W 2022 roku zespół wydał swój pierwszy album zatytułowany “Ślad”, na którym uwiecznionych zostało 12 różnorodnych, autorskich kompozycji. Na płycie pojawiają się znakomici goście jak choćby Grzegorz Kupczyk (ex-Turbo, CETI). Płyta spotkała się z dużym uznaniem odbiorców i krytyków, a słuchając jej można dostrzec szerokie spektrum muzycznych zainteresowań zespołu: od szybkich heavy metalowych galopów, poprzez liryczne ballady, do bogato zaaranżowanych, wielowarstwowych kompozycji. 

https://www.facebook.com/SlaveKeeperOfficial

https://youtu.be/AX_56q_l3y4 https://open.spotify.com/artist/18aUK2Q7sVEUJDUydbiAfG https://music.youtube.com/channel/UCk8bhMbY0rYLTmV_keux98Q

ROKKER to doświadczeni wyjadacze rockowych scen i barów. Początki sięgają 2016 r. w którym to dwóch rock'n'rollowców Andrzej Kowalski i Robert Dziura-Palczewski skrzyżowali swe drogi twórcze powołująć do życia Rokkera. W 2020 r. premierę miała pierwsza pełnowymiarowa płyta "In the Name of Rock'n'roll" która dostarcza 11 utworów z potężną energetyczną dawką klasycznego hard rocka okraszoną tekstami w wersji polskiej i angielskiej. 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063332073613 

https://www.youtube.com/watch?v=GelmOOtMUVM 

https://open.spotify.com/album/1OH3FG5BESKHIm0alKGEhX https://music.youtube.com/playlist...

Start: 20:00  

Kiedy: 19.05.2023  

Gdzie: Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka, Warszawa  

Bilet: 30 zł w przedsprzedaży, 40 zł na bramce

Bilety

  • Slave Keeper + Rokker w Potoku

    30,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page